Inloggen





 RSS Feed Broedlogs
De hemel is een verzonnen iets
Door:  Charissa Bakema
Op 6.53 in de bijgevoegde link van de show 'na de pauze' begint het mooiste liedje van Herman Finkers. http://tinyurl.com/yfyjlwd
'Ik zat in een tv-program, een soort kruisverhoor. Men vroeg me daar: zeg Herman, 1 ding heb ik niet goed door: jij hebt toch HBS gehad, dat is geen kattepis. Hoe kun je dan geloven dat er een hemel is?
Ik zat in een tv-program en het ging nog verder mis. Er werd me haarfijn uitgelegd hoe ik me vergis: de hemel is achterhaald er wacht ons boven niets. De hemel, wees nou eerlijk, is een verzonnen iets.
De veertigste van Mozart en de liedjes van Jaccques Brel zijn ook verzonnen, zei ik, en toch bestaan ze wel. Iets kan zijn verzonnen en daardoor juist bestaan. Dat soms iets niet verzonnen is, neemt men zomaar aan. Dit lied is ook verzonnen en hoor hoe het bestaat. Ik zing het graag omdat daarmee de hemel opengaat.'
Commentaar
Toevoegen Zoeken
Velden met een * zijn verplicht
Schrijf commentaar
Naam:
*
Email:
*  
Website:
 
Voer de anti-spam code in die in het plaatje staat.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

23-03 Nomaden @KEEK
28-03 Zondagzindering Maaltijd in vastentijd
17-04 Kopstukken 09-10 dag 4
25-04 Zondagzindering Kunst
30-05 Zondagzindering Kampvuur en Verhalen



Charissa op The Year of Living Biblically
Egbert op Een God die ruimte geeft
bindert op Goede voornemens
peter schutte op Verlangen; diepmenselijke spiritualiteit!
Anne Marth op Ik zag Jezus laatst...
 
Ontwikkeling: webXalt